Zaznacz stronę

KONFERENCJA

WIEDZA

ROZRYWKA

INSPIRACJE

Wykłady niesamowitych gości,
dodatkowo przez cały dzień pigmentacje
różnych technik LIVE, a także panel
dyskusyjny, na którym poruszymy
najciekawsze tematy w mikropigmentacji.

Podczas całego wydarzenia będzie
możliwość konsultacji z Masterami,
możliwość zakupu produktów w
atrakcyjnych cenach.

KONFERENCJA

Let’s Talk About PMU

To II edycja doskonale zaplanowanego wydarzenia edukacyjnego dla miłośników i pasjonatów makijażu permanentnego.

Dzięki temu spotkaniu, Linergiści z całej Polski spotykają się w jednym miejscu aby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

To jedyne takie miejsce, które wskaże drogę rozwoju, zapewni potężną dawkę inspiracji, a także rozwieje mnóstwo wątpliwości zarówno początkujących jak i zaawansowanych Linergistów.

To również wyjątkowa okazja do zbudowania odpowiedniej strategii rozwoju Twojego biznesu w dziedzinie makijażu permanentnego, a także do nawiązania kontaktów biznesowych

NASI PRELEGENCI

Szczegóły

Agnieszka Majewska

Organizator

Projekt Let’s Talk about PMU to II edycja doskonale zaplanowanego wydarzenia edukacyjnego dla miłośników i pasjonatów makijażu permanentnego na który składają się Mistrzostwa i Konferencja, wykłady tematyczne oraz pigmentacje na żywo!

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom stworzyłam miejsce, które wskaże drogę rozwoju, zapewni potężną dawkę inspiracji, a także rozwieje mnóstwo wątpliwości zarówno początkujących jak i zaawansowanych Linergistów.

Zadbałam również o wyjątkową okazję do zbudowania odpowiedniej strategii rozwoju Twojego biznesu w dziedzinie makijażu permanentnego, a także do nawiązania kontaktów biznesowych. Dzięki temu spotkaniu, Linergiści z całej Polski spotykają się w jednym miejscu aby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Nazywam się Agnieszka Majewska

Jestem licencjonowanym Kosmetologiem i Linergistą od 11 lat.

Właścicielem firmy Maderm esthetic, założycielem Maderm Academy, Międzynarodowym trenerem makijażu permanentnego, twórcą pigmentów i urządzeń logowanych własną marką.

Uczestniczką wielu międzynarodowych eventów o tematyce mikropigmentacji, Prelegentem oraz Jurorem na konferencjach makijażu permanentnego a także autorką artykułów do magazynów branżowych. 

 Dzięki swojemu doświadczeniu jakie zdobyłam w Polsce i zagranicą wraz ze swoim zespołem pragnę stworzyć dla Was wyjątkowe wydarzenie które pozwoli na:

 – Wdrożenie nowych rozwiązań w karierze i biznesie

– Zaczniesz bardziej świadomie pracować z klientem

– Nauczysz się nowoczesnych technik ze świata PMU

– Czeka Cię niezapomniany event

– Zaczniesz realizować swoje cele dużo szybciej i skuteczniej, dzięki wdrążeniu uzyskanej wiedzy,

-Poznasz Linergistów z Polski i zagranicy

-Nawiążesz nowe kontakty biznesowe

– Dowiesz się o nowych trendach w makijażu permanentnym oraz o najczęściej popełnianych błędach w pigmentacji

– Otrzymasz certyfikat uczestnictwa

Wszyscy posiadamy szereg wspólnych cech. Łączy nas ta sama pasja jaką jest Makijaż Permanentny a zadowolone klientki to nasz główny cel. Więc razem idźmy na ten szczyt, razem osiągajmy sukcesy!

 

Do zobaczenia na Let’s Talk about PMU

Szczegóły

Monika Ochla

Doświadczona Linergistka i trenerka makijażu permanentnego. Organizatorka międzynarodowej konferencji International festival of permanent make up. Sędzia makijażu permanentnego ceniony w Azji i Europie. Organizatorka licznych warsztatów tematycznych na terenie całej Polski. Autorka artykułów w czasopismach branżowych. Kobieta niezwalniająca tempa która przemierza cały świat i dzieli się swoją wiedzą. Okrzyknięta tytułem trenera roku 2018 Maderm Academy. Uwielbiana przez kursantki prowadzi szkolenia w Pniewach. Instruktor Maderm Academy.

Podczas konferencji Let’s Talk about PMU Monika zaprezentuje technikę Powder Brows.

Technika Powder Brows jest niezwykle wdzięczna, subtelna i modna. Nie jest przerysowana, a jednak rozwiązuje problemy większości linergistek. To pełna pigmentacja lecz bez efektu przerysowania, a po wygojeniu efekt jest podobny do kilku dniowej henny, czyli efekt którego oczekują klientki. Bezkonturowo, miękko i warstwowo jesteśmy w stanie osiągnąć doskonały makijaż permanentny brwi, nie martwiąc się o niepożądane plamy, kontury, czy niechciany kolor makijażu po wygojeniu. Technika przeznaczona dla każdej klientki odwiedzającej studio makijażu permanentnego.

Szczegóły

Paulina Stylska

Właścicielka dwóch salonów Prestige Studio, jednych  z najbardziej rozpoznawalnych salonów kosmetycznych w Lublinie. Trener (makijażu permanentnego)  Maderm Academy. Szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem. Autorka artykułów do pism branżowych. Mówca na konferencjach i sympozjach.  Vice Mistrz Świata w Makijażu Permanentnym, Vice Mistrz w Stylizacji Brwi oraz zdobywca III miejsca w Plebiscycie Kobieta Sukcesu 2019 organizowanym przez Dziennik Wschodni pod patronatem Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka. Pasmo sukcesów jakie odnosi Paulina wiąże się z ogromem pracy, wiedzy, ciągłych szkoleń i nie spoczywaniu na laurach.

Podczas konferencji Let’s Talk about PMU Paulina zaprezentuje technikę Soft Insta Brows.

Metoda Soft Insta Brows –  delikatna lekka pigmentacja, która pozwala na zaznaczenie dolnej i górnej krawędzi brwi.  Końcówkę brwi wzmacniamy i miękko przechodzimy do przodu brwi lekko i płynnie je podkreślając, dzięki czemu po wygojeniu uzyskujemy efekt bardzo naturalnych jednakże pięknie podkreślonych brwi  

Szczegóły

Anna Kiziak

Lineristka z 6 letnim stażem, trener makijazu permanentnego Maderm academy. Uczestniczka w wielu szkoleniach i konferencjach polskich jak i zagranicznych. Przez 10 lat właścicielka salonu i placówki szkoleniowej w Holandii. Obecnie właścielka salonu Your Beauty w Lesznie. Makijaż permanentny to jej pasja.

Podczas konferencji Let’s Talk about PMU Anna przedstawi technikę Soft Ombre Brows.

Obecnie to jedna z najbardziej popularnych technik mikropigmentacji,

dzięki której jesteśmy w stanie uzyskać idealnie naturalny efekt podkreślenia brwi bez przerysowania. W tej technice Gra światła cienia, i kolorów jest ważna i dzięki nim możemy uzyskać idealny efekt pięknych brwi.

Szczegóły

Sylwestra Hasan

Linergistka z wieloletnim stażem pracy.Ma na swoim koncie ponad 4 tys pigmentacji.

Jej salon zdobył pierwsze miejsce w rankingu Mistrzowie Urody w 2018, ona sama zaś drugie miejsce jako Linergistka roku 2019.Wyróżniona Finalistka międzynarodowych mistrzostw Makijażu Permanentnego. Jurorka w międzynarodowych Mistrzostwach oraz autorka artykułów o PMU 

Wiecznie uśmiechnięta bezkonfliktowa i  niezwykle empatyczna.

Podczas Let’s Talk About PMU Sylwestra zaprezentuje pigmentację LIVE swoją autorską techniką Lipstick effect 7×7, Szybka metoda pigmentacji ust nie wymagająca korekt.

Szczegóły

Monika Matynia 

Trener Maderm Academy  z ogromną pasją i sercem do swojej pracy, Zwyciężczyni The Irish Make up Awards 2019. Międzynarodowy sędzia i prelegent makijażu permanentnego. 

Właścicielka M Academy.

Swoją placówkę szkoleniowa prowadzi w Irlandii, gdzie szkoli studentki z całego świata. 

Podczas konferencji Let’s Talk about PMU Monika zaprezentuje swoją technikę pigmentacji brwi VELVET BROWS.

Technika „Velvet Brows” to aksamitne brwi, perfekcyjnie wykończone z rozłożeniem światłocienia od ciemnych końców po prawie zanikające początki.

Brak pikseli , jedynie miękkie, warstwowe pudrowanie.

Szczegóły

Tatyana Lumpova

Certyfikowany master i trener makijażu permanentnego z ponad 12 letnim doświadczeniem

Członek zarządu International League of Permanent Make Up Professionals

Uczestnik wielu kongresów i konferencji

Organizator szkoleń i warsztatów o tematyce makijażu permanentnego

CraftMaster Academy-s, trener marki Sviatoslav Otchenash

Sędzia na mistrzostwach z makijażu permanentnego

Autor kursów i szkoleń dla osób początkujących jak i masterclass dla osób zaawansowanych oraz programów laserowego usuwania makijażu permanentnego

Właściciel studia i centrum szkoleniowego PM CITY CENTER

Laureat 1 miejsca w nominacji Volumetric eyebrow shading The Lines Award II

Laureat 1 miejsca w kategorii Lip Shading The Lines Award II

Podczas konferencji Let’s Talk about PMU Tatyana zaprezentuje technikę Sviatoslava Otchenash Aquarelle Lips, technika ta podbija serca linergistek na całym świecie!

Szczegóły

Patrycja Kadłubowska

Certyfikowana linergistka od 2016 roku, trener Makijażu Permanentnego, Vice-Mistrzyni Polski Makijażu Permanentnego 2018. Prelegentka. Utalentowana pasjonatka piękna. Zdobywczyni międzynarodowego wyróżnienia PRO ARTIST. Właścicielka MIKROpigmentacja Patrycja Kadłubowska.

Podczas konferencji Let’s Talk about PMU Patrycja zaprezentuje technikę pigmentacji brwi Magic Ombre . Jest to  autorska technika, która podbija serca klientek na całym świecie.

Technika, za pomocą której tworzymy trójcień, tzw. przejście koloru skierowane ku górze. Idealne nasycenie i podkreślenie brwi w sposób lekki, naturalny oraz subtelny.

Szczegóły

Ilona Grzegorzewska

Właścicielka gabinetu kosmetycznego Beauty Perm w Zielonej Górze. 

Makijażem permanentnym zajmuje się od ponad 9 lat. 

Ilona ma to szczęście w życiu że zawsze wie co chce robić. Kosmetyka jest jej wymarzonym zawodem, kocha ludzi i zawsze dba o ich dobro.  9 lat temu Ukończyła roczną szkołę makijażu permanentnego od tego czasu systematycznie szkoli się u najlepszych z Polski i Świata.  Na szkoleniach jak magnes zaraża swoją pasją z uśmiechem na twarzy przekazuje wiedzę dbając o dobro swoich kursantów. Mistrzyni pigmentacji ust i inspiracja dla wielu kobiet w Polsce.

Podczas konferencji Let’s Talk about PMU Ilona zaprezentuje technikę Sensual Lips. Autorska technika pigmentacji ust w której dzięki grze kolorów uzyskujemy efekt zmysłowych a zarówno naturalnych pigmentacji. Technika dzięki której idealnie wydobędziemy kobiecość ust u każdej z kobiet. 

Szczegóły

Agata Ciołek

Kosmetolog z kilkunastoletnim doświadczeniem,

Absolwentka m.in GWSH w Katowicach, właścicielka EcoChic Organic Beauty Clinic w Żorach oraz trener pmu Nouveau Contour.

Z makijażem permanentnym związana od 2013 roku.

To właśnie pigmentacją powiek zaczynała swoją przygodę z pmu.

Uroda oraz naturalny wygląd to jej pasja.

Współpracuje z najlepszymi markami. W 2018 roku została wyróżniona tytułem Pro Artist.

Prowadzi panele szkoleniowe oraz prezentuje techniki swoich pigmentacji podczas wydarzeń branży beauty.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach z międzynarodowymi trenerami.

Podczas Konferencji Let’s Talk About PMU Agata Zaprezentuje swoją technikę pigmentacji powiek Soft Shadow Eyeliner

To pigmenacja, która daje rozwiązanie uniwersalne zarówno dla kobiet o delikatnej urodzie, w celu podkreślenia naturalnego piękna, jak również, w wersji nieco bardziej wyrafinowanej, dla pewnej siebie kobiety biznesu.

Pigmentacja powieki to nie tylko idealne podkreślenie naturalnych walorów kobiety, ale również nadanie twarzy kształtu i charakteru. Idealnie zaznaczone brwi i oczy, przy odpowiednim podkreśleniu koloru oraz profilu, potrafią wydobyć prawdziwą głębię spojrzenia.

Szczegóły

Sylwia Bachowska

Certyfikowana linergistka oraz trener z zakresu makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej . W 2017r wyróżniona odznaczeniem Microblading & PMU World Association PRO ARTIST. Absolwentka rocznej szkoły trenerskiej ELITE PERMANENT TRAINER Żanety Stanisławskiej.W 2018 roku wykładowca w rocznej szkole Broadwaybeauty College z zakresu makijażu permanentnego.. Właścicielka Salonu Unique Permanent Make-up w Pszczynie gdzie prowadzi szkolenia jako dyplomowany trener Maderm Academy Team. Nieustannie pogłębia swe kwalifikacje oraz umiejętności zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach, seminariach oraz konferencjach branżowyca Aby na prowadzonych szkoleniach móc przekazywać wiedzę na najwyższym poziomie . Sylwię w pracy szkoleniowca charakteryzuje indywidualne podejście do każdego kursanta, co skutkuje perfekcyjnym przekazaniem wiedzy oraz zadowoleniem nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy kurs prowadzi  z pasją i dużym zaangażowaniem. Makijaż permanentny to dla niej, nie tylko praca, ale także hobby, które na co dzień przynosi jej wiele satysfakcji.

Podczas konferencji Let’s talk About PMU Sylwia przedstawi technikę pigmentacji brwi Powder&Ombre Brows

Pigmentacja brwi  techniką powder & ombre brows to metoda cieniowania, w której odpowiednie nasycenie koloru oraz jego gradacja pozwalają uzyskać efekt bardzo naturalnych trójwymiarowych,

puszystych brwi.

Dzięki rozproszeniu pigmentu , uzyskujemy subtelne i naturalne przejścia po wyłuszczeniu brwi.

Brew wykonana tą techniką jest jaśniejsza u nasady a bardziej nasycona przy końcówce idealne rozwiązanie dla klientek, które oczekują efektu podkreślonych lecz naturalnie wyglądających brwi.

Szczegóły

Aleksandra Kopowska

Specjalistka oprawy oka, Linergistka z ponad 14-letnim doświadczeniem. Trener Makijażu permanentnego

Instruktor prestiżowych marek takich jak Nikk Mole oraz Maderm- wiodącej marki z makijażu permanentnego.  Założycielka Lash & Brow Academy oraz właścicielka salonu PMU, stylizacji rzęs i brwi Blink Studio w Gdańsku.

Sędzia mistrzostw Stylizacji Brwi i laminacji rzęs. Pasjonatka branży kosmetycznej

Podczas konferencji Let’s Talk about PMU Aleksandra przedstawi temat wyrównywania asymetrii brwi w technice Ombre. Od dawien dawna wiele Linergistek nawet tych z wieloletnim doświadczeniem ma problem z wyrównaniem asymetrii podczas rysunku wstępnego do pigmentacji brwi. Przybliżę i opiszę sposoby jak skutecznie znaleźć ten złoty środek i jak sprawić by brwi wyglądały równo i symetrycznie.

Szczegóły

Marta Fusiarz

Kosmetolog, Linergistka z ponad 8 letnim stażem.

Trener makijażu permanentnego Maderm Academy,

Właścicielka akademii szkoleniowej MiaFoss Permanent Make Up Academy w Wielkiej Brytanii

Prelegent i uczestnik międzynarodowych konferencji,

Organizator szkoleń i warsztatów dla osób początkujących jak i zaawansowanych zarówno w kraju jak i za granica. Dzisiaj dzieli się swoją pasja i doświadczeniem z innymi.

Podczas konferencji Let’s Talk about PMU Marta podzieli się swoją wiedzą na temat Soft Ombre Brows.

Soft Ombre Brows. 

Obecnie to jedna z najbardziej popularnych technik mikropigmentacji, 

dzięki której jesteśmy w stanie uzyskać idealnie naturalny efekt podkreślenia brwi bez przerysowania. W tej technice Gra światła cienia, i kolorów jest ważna i dzięki nim możemy uzyskać idealny efekt pięknych brwi. 

Szczegóły

Sylwia Dobrowolska

Licencjat na wydziale matatyczno-fizycznym Uniwersytetu Szczecińskiego jednak z zamiłowania artystka. W wieku 19 lat pierwsza działalność handlowa związana z modelingiem , kolejne firmy związane z branżą meblarską, 20 lat vice prezes największej firmy eventowej w województwie zachodniopomorskim , dystrybutor i szkoleniowiec marki OPI na województwo zachodniopomorskie .

Z zamiłowania do sztuki , kosmetologii , tatuażu oraz w wyniku doświadczeń zdobytych w Japonii  podjęła próbę stworzenia najnowszej techniki  pigmentacji brodawki piersiowej  na  podstawie , której powstała technika Amazink areola.

Od 2015 współwłaścicielka Instytutu Micropigmentation Art And Science w Polsce. Pierwszej na świecie, międzynarodowej placówki szkoleniowej, zrzeszającej najlepszych artystów i trenerów PERMANENT MAKE UP z całego świata.

Założycielka wielu grup branżowych w social media : Medical Permanent Makeup, Permanent Makeup and Microblading Poland , Think before you ink .

Od wielu lat zajmuje się mikropigmentacją medyczno- estetyczną, współpracując w tym zakresie z chirurgami plastycznymi i onkologami. Doświadczenie w edukacji zaowocowało opracowaniem programu nauczania skierowanego do osób zajmujących się makijażem permanentnym. Współtwórca najbardziej rozpoznawalnych i cenionych na świecie technik pigmentacji piersi o nazwie „amazink areola” oraz „scarINK”.

Współzałożycielka inicjatywy „Every nipple counts” .Uczestniczyła w ponad 30stu konferencjach międzynarodowych i krajowych. Z tematem pigmentacji piersi odwiedziła około 30 Państw, spod jej skrzydeł wyszło około 700 specjalistów pigmentacji medycznej na całym świecie . Ogromne doświadczenie w temacie pigmentacji piersi zaawocowało wydaniem pierwszej na świecie książki o charakterze poglądowym pt. Amazink Areola. Medyczyna Pigmentacja, wytyczając tym samym nowe kierunki działań i badań w zakresie leczenia onkologicznego.

 

SYLWIA NAWROT 

Dr n. farm. z zakresu kosmetologii, od 2005 roku nauczyciel akademicki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, współtwórca programów edukacyjnych, autor wielu publikacji i książek z branży kosmetologicznej i dermatologicznej.   Od 2015 współwłaścicielka Instytutu Micropigmentation Art And Science w Polsce. Pierwszej na świecie, międzynarodowej placówki szkoleniowej, zrzeszającej najlepszych artystów i trenerów PERMANENT MAKE UP  z całego świata.  Od wielu lat zajmuje się  mikropigmentacją medyczno- estetyczną, współpracując w tym zakresie z chirurgami plastycznymi i onkologami. Doświadczenie w edukacji zaowocowało opracowaniem programu nauczania skierowanego do osób zajmujących się makijażem permanentnym. Współtwórca najbardziej rozpoznawalnych i cenionych na świecie technik pigmentacji piersi o nazwie  „amazink areola” oraz „scarINK”. Współzałożycielka inicjatywy „Every nipple counts” oraz członek fundacji rozwoju makijażu medycznego w Polsce.  Uczestniczyła w ponad 30stu konferencjach międzynarodowych i krajowych. Z tematem pigmentacji piersi odwiedziła około 30 Państw, spod jej skrzydeł wyszło około 700 specjalistów pigmentacji medycznej na całym świecie oraz około 1000 kosmetologów i wizażystów.  Ogromne doświadczenie w temacie pigmentacji piersi zaawocowało wydaniem pierwszej na świecie książki o charakterze poglądowym pt. Amazink Areola. Medyczyna  Pigmentacja, wytyczając tym samym nowe kierunki działań i badań w zakresie leczenia onkologicznego. 

Podczas panelu dyskusyjnego na konferencji Let’s Talk about PMU Sylwia Nawrot oraz Sylwia Dobrowolska omówią temat Kierunki rozwoju mikropigmentacji medycznej

Szczegóły

Magdalena Daniewska

Kosmetolog | Linergista | Instruktor

Otwarta, uśmiechnięta….realistka.

Profesjonalna w każdej dziedzinie. Nigdy nie stoi w miejscu, a wiedzę chłonie całą sobą.

Swoją pasją do pracy zaraża innych.

Właścicielka Clinic VIVIEN oraz Akademii Upiększania Oprawy Oczu w Krakowie.

Podczas swojej wieloletniej drogi zawodowej, wyspecjalizowała się w szeroko pojętej kosmetologii.

Z makijażem permanentnym związana od 2005 roku kiedy to ukończyła Akademię mikropigmentacji w Gdyni, ale tak naprawdę, jak twierdzi to Maderm esthetic dało jej nowe spojrzenie na PMU.

Dzięki poznaniu nowych technik i trendów oraz umiejetnościom manulanym, poczuciu estetyki z makijażu permanengo uczyniła sztukę ozdabiania ciała i korekty drobnych defektów urodowych wykonujac:

-Semi permanentny tatuaż-

Pracuje różnymi metodami, które łączy podczas wykonywania tatuażu.

Dzięki temu jej prace wyróżnia naturalność i profesjonalne wykończene.

Podczas konferencji Let’s Talk about PMU Magdalena zaprezentuje technikę Mini Tattoo. Małego tatuażu semipermanentnego

Szczegóły

Master Lee NaYoung

Linergista z wieloletnim doświadczeniem,

Główny dyrektor firmy Leen Beauty Center Academy w Singapore, Sydney, Guangzhou.

Zarządca klientami VIP firm kosmetycznych i sławnych Celebrytów.

Prelegent na wielu międzynarodowych konferencjach makijażu i makijażu permanentnego m inn, w Korei, Chinach, Japonii, Wietnamie i Rosji

Prowadzi swój program telewizyjny

Sędzia na Olimpiadzie International Human Beauty & Health

Vice przewodniczący w mistrzostwach International Beauty Skills

Vice przewodniczący w Aisa Medical Beauty Exchange Association Semi-Permanent

Dyrektor w Korea China Beauty Conference of Korea Cosmetic Job Education Association.

Podczas konferencji Let’s Talk About Pmu Master Lee NaYoung przedstawi swoją autorską technikę pigmentacji oczu 10Mins MM Eyeliner. Jest to technika pigmentacji delikatnego eyelinera, który pokrywa linię rzęs aby wyrazić naturalny i zdefiniowany wygląd. Jest to całkowiecie bezpieczna technika lecz wymaga doświadczenia PMU.

Szczegóły

Katarzyna von Engel- #NINJALINERGISTKA 

Ekspertka od manualnej pigmentacji brwi metodą Microblading. 

Linergistka gwiazd TV.

Szkoleniowiec z pasją i misją. 

Twórczyni niepowtarzalnych i innowacyjnych rozwiązań szkoleniowych. 

Jako pierwsza w Polsce wprowadziła do branży pmu szkolenia ONLINE zamieszczone na platformie kursowej. 

Autorka pierwszej w Polsce 5 miesięcznej AKADEMII Microblading, która łączy spotkania przez internet, szkolenia online i szkolenia stacjonarne w jedną kompleksową całość. 

Prelegentka na konferencjach, ekspertka w prasie kolorowej oraz gość telewizji śniadaniowych. 

Swoją wiedzą, którą zdobywała od najlepszych polskich i zagranicznych szkoleniowców teraz chętnie dzieli się także za darmo w social mediach robiąc liczne transmisje na żywo, webinary oraz wyzwania na facebooku. 

 

Podczas konferencji Let’s talk about PMU Katarzyna zaprezentuje technikę pigmentacji brwi Microblading

Jest to manualna technika pigmentacji brwi nadająca brwiom realistyczny i subtelny efekt. Zaprezentuje również prawidłową technikę wykonania tego zabiegu.

 

Szczegóły

Katarzyna Jankowska

Od 4 lat zajmuje się tworzeniem strategii marketingu online oraz przygotowywaniem kampanii promocyjnych marek i produktów. Twierdzi, że działania w mediach społecznościowych, żeby przyniosły efekty powinny być zaplanowanym długodystansowym biegiem, a nie szybkim sprintem. 

Podczas konferencji Let’s Talk about PMU Katarzyna przedstawi Startegię Twojego Biznesu PMU w Social Media

Marzysz o tym, żeby klientki same Cię znajdowały i ustawiały się do Ciebie w kolejce? Zacznij mądrze prowadzić media społecznościowe, a zobaczysz zmianę. Podczas tego wystąpienia poznasz sposoby na zwiększenie ilości Twoich wartościowych odbiorców (potencjalnych klientów) oraz na szybkie przygotowanie i zaplanowanie Twoich postów. To nie musi być czasochłonne i trudne.

Szczegóły

Jacek Olewniczak

Od najmłodszych lat uwielbiałem słowa, które złożone w odpowiedni sposób, wypowiedziane w dopasowanym do sytuacji tempie i barwie, pozwolą doprawić charakter każdej wyjątkowej chwili, czyniąc z niej idealną potrawę dla ciała i ducha.

 

Miałem to szczęście, wychowywać się w malowniczym rybacki miasteczku, którego urokliwy krajobraz ukształtował mą wrażliwość na sprawy codzienne, błahe i piękne zarazem.

 

Mając dwoje uszu i tylko jedne usta, podróżując po latach swojej młodości, w pierwszej kolejności nauczyłem się słuchać otaczającego mnie świata i napotkanych na swojej drodze ludzi. Jako mały chłopiec chętnie wdawałem się z nimi w dyskusje, które rodziły we mnie wiele pytań. Poszukiwanie odpowiedzi na nie, pchnęło mnie do świata książek, w którym owa ciekawość znalazła ukojenie.

 

Aby dać upust nastoletnim emocjom, drzemiącym w mojej głowie, swoje myśli przelewałem na papier, zalewając nimi coraz to grubsze tomiki poezji.

 

Recytacje przed rówieśnikami jak i występy na małej scenie koła teatralnego, obudziły we mnie miłość do słowa żywego, które od tej pory stało się moją największą pasją. To właśnie ona do dziś napędza mnie do działania.

 

Utarte szlaki, to nie dla mnie. Od zawsze szukałem wyzwań, a napotkane na nich trudności, przekuwałem w sukcesy, które umacniały mnie w dążeniu do założonego celu.

 

Uwielbiam ludzi, ich odmienność, oryginalność i wyjątkowość, dlatego wnikliwie obserwuję moich gości, na prowadzonych uroczystościach. To właśnie oni, ich zadowolenie i spontaniczne zachowania tworzą udany event. Pozytywna energia płynąca od widowni, staje się moim paliwem, które nakręca mnie do działania i ciągłego doskonalenia.

 

Oprócz pracy na scenie, zajmuję się również organizacją eventów, na których mam stały kontakt z wymagającą widownią. Event to żywy organizm, podczas którego mogą wydarzyć się różne nieprzewidziane sytuacje, z którymi uwielbiam sobie radzić, sprawiając że dla widza stają się niezauważalne.

 

Podczas konferencji Let’s Talk about PMU to właśnie Jacek poprowadzi dla Nas ten wyjatkowy event.

LET’S TALK ABOUT PMU TO KONFERENCJA JAKIEJ
JESZCZE W POLSCE NIE BYŁO

pozwoli ci ona na:

  • Wdrożenie nowych rozwiązań w karierze i biznesie
  • Zaczniesz bardziej świadomie pracować z klientem
  • Nauczysz się nowoczesnych technik ze świata PMU
  • Czeka Cię niezapomniany event
  • Zaczniesz realizować swoje cele dużo szybciej i skuteczniej, dzięki wdrążeniu uzyskanej wiedzy,
  • Poznasz linergistów z Polski i zagranic
  • Nawiążesz nowe kontakty biznesowe
  • Dowiesz się o nowych trendach w makijażu permanentnym oraz o najczęściej popełnianych błędach w pigmentacj
  • Otrzymasz certyfikat uczestnictw
  • Zainwestujesz w swój rozwój, bo to się opłaca!

AGENDA

coming soon

KONFERENCJA

Rynek branży Beauty rozwija się bardzo
szybko. Artystów makijażu permanentnego
przybywa każdego dnia. Wiele Linergistek
ma problem z poprawnym rysunkiem
wstępnym czy samą techniką pigmentacji
a także nie wiedzą jak budować biznes od
podstaw i gdzie szukać nowych klientów.

 

Powiemy Ci jak rozwijać firmę aby
osiągać sukcesy i zarabiać dobre
pieniądze. Powiemy Ci jak dobrać daną
technikę pigmentacji do danego typu
skóry klientki. Zdradzimy Ci wiele
sekretów dotyczących makijażu
permanentnego. Będziesz miała okazję
zobaczyć na żywo jak pigmentują Topowi
Masterzy. Nie zabraknie wiedzy
teoretycznej jak i praktycznej

PAMIĘTAJ

Twoje efekty biznesowe zależą od Twojego poziomu wiedzy i motywacji a przede wszystkim od odpowiedniej strategii rozwoju!
Jeśli wciąż nie masz efektów jakich oczekujesz, to Let’s Talk About PMU to jedyny słuszny wybór!

JAK ZOSTAĆ SPONSOREM KONFERENCJI?

CHCESZ O COŚ ZAPYTAĆ?

Aby zostać sponsorem Let’s Talk About PMU
należy wysłać zapytanie na adres mailowy

Skontaktuj się z Nami!

letstalkaboutpmu@gmail.com

577-360-630
Codziennie w godzinach 8:00 – 16 : 00

letstalkaboutpmu@gmail.com

SPONSORZY WYDARZENIA

PATRONAT MEDIALNY

LOKALIZACJA